Kasiinomängud ja maja eelis

Kasiinodes võib sageli kuulda sellist mõistet nagu “maja eelis”. Mis see on, mida see määrab ning mida sellega peale hakata?

Maja eelis on iga mängu iseloomustav protsentuaalne näitaja, mis aitab paremini mõista seda, kui suur on teie võiduvõimalus. Mida suurem on maja eelis, seda suurem on võimalus, et võitu ei tule.

 

Muidugi võib tekkida küsimus, et miks kasiinod üldse pakuvad selliseid mänge, kus maja eelis on väga väike, nagu näiteks blackjack. Vastus on lihtne. Kasiinode võiduvõimalus on pikas perspektiivis igal juhul suur. Mängija tahab aga oma võidud ühe külastuskorraga kätte saada.

 

Minnes 20 euroga kasiinosse ning õhtu lõpuks 100 euroga koju naastes, ei tähenda see, et kasiino jäi 80 euro võrra vaesemaks. Hoopis vastupidi. Täiesti võimalik, et kasiino tulu sel õhtul oli tuhandeid eurosid. Kui teie võitsite küll tunniga sada eurot, siis kasiino võitis terve õhtu jooksul tänu teistele mängijatele palju rohkem.

 

Tasuta kasiinomängud

 

Tasuta kasiinomänge võib mõista mitut moodi. Ühed otsivad nende sõnade tagant võimalust harilikke kasiinomänge ilma rahata, mänguraha peale mängida. Teised otsivad aga kasiinode pakkumisi ja boonuseid, mille eest on lootus pärisraha võita, vahel ilma sissemakset tegematagi. Igal juhul on tasuta kasiinomängud hea võimalus aru saada, kas seesugune vaba aja veetmise viis teid üldse huvitab. Internetis on see võimalik – raha mängu ei pane, aga mängida saad.

 

Milliseid mänge saab tasuta mängida?

 

Internetis võib mängida väga erinevaid kasiinomänge. Üldiselt leiab netist kõik need mängud, mis harilikustki kasiinost. Paljud hindavad võimalust mänge oma nutitelefoni laadida ning vabadel hetkedel nendega aega veeta. Mugav, kuna pärast pikka tööpäeva ei tahakski rohkem arvuti taga olla.

 

Ekslikult arvatakse vahel, et tasuta mängude puhul on võiduvõimalused suuremad ehk maja eelis väiksem. See meelitavat inimesi raha mängu panema. Nii pole. Mängud on programmeeritud samal põhimõttel, kuna vastupidine on ka seadusega keelatud.

 

On inimesi, kes saavad tasuta mängudest samasuguse elamuse kui rahalistest panustest. Oled sa üks neist?

https://www.optibet.ee/et/kampaaniad/kasiino/?p=741