Online slotid igaühe jaoks

Mänguautomaatide entusiastidele tõeline maiuspala on asjaolu, et tegeledes oma hobiga ei ole isegi tarvis kodust välja minna, sest suurepärased meelelahutuse ja mängude mängimise võimalused on tänapäeval olemas erinevates online kasiinodes ja virtuaalsetes mängusaalides.

Online mängud, slotid pakuvad laias valikus mänge nii mängimise harjutamiseks kui ka tasulisi mänge. Virtuaalsed kasiinod ja mängusaalid pakuvad sageli ka boonussüsteeme, kus uutele mängijatele pakutakse mängu alustamiseks žetoone või münte. Tasub meeles pidada, et 99,99% juhtudest ei ole võimalik nimetatud boonuseid koheselt rahaks vahetada. Mõnikord on ka olemas reegel selle kohta, mis summa peab mängus olema, et oleks võimalik boonust välja maksta. Kui olete leidnud kasiino või mängusaali, mis pakub boonuste väljamakset kohe pärast seda kui need on teile kasutajakontole laekunud, siis soovitame hoolikalt tutvuda kõikide reeglitega. 

Boonusetüübid

Uutele mängijatele pakutakse kõige sagedamini kahte tüüpi boonuseid:

  • Boonus, mida on võimalik alles hoida, kui on saavutatud konkreetne sissemakse ja käive summa;
  • Boonus, mida ei ole võimalik käivesse lasta ja alles hoida.

Kasiinos või mängusaalide interneti keskkonnas on alati olemas info selle kohta, mis tüüpi boonused on kasutusel, et hiljem ei tekiks arusaamatusi või valearusaamasid. Tuletame meelde, et topelt mängukontode loomine eesmärgil mängudes kasutada vaid boonuseid, ei ole lubatud. Ning enamikes keskkondades ei ole see ka võimalik, kuna, registreerudes tuleb märkida konkreetsed andmeid, mis ei tohi teistel kontodel korduda. 

Boonuste suurused

Vahest pole boonused, mida pakuvad kasiinod ja mängusaalid oma mängijatele võrgus mängides vaid rahalise väärtusega. Näiteks, võib lisaks rahale olla boonuseks ka tasuta spinnid või muud tasuta mänguvõimalused, mida tavaliselt saab soetada lisatasu eest. Online slotid pakuvad tihti boonuste komplekte – näiteks tasuta spinnid ja lisaks ka raha panustamiseks. Sellised boonused on tavaliselt saadaval kas kolme või viie rulliga.

Boonuste suurus tavaliselt arvutatakse protsentides lähtudes sissemakstud summast. Samuti on alati ära märgitud ka see, mitu korda tuleb konkreetset summat kasutada, et boonus oleks kättesaadav. 

Nagu näha, online slotid muutuvad iga päevaga aina põnevamaks ning virtuaalsete mängusaalide ja kasiinode valik muutub aina laiemaks ja mitmekülgsemaks, et mängimine oleks huvitavam, hasartsem ja kaasahaaravam. 

Tuletame meelde, et hasartmängude mängimine on lubatud vaid isikutele, kes on täisealised.