Kasiinoteemalised tätoveeringud on efektsed ja näevad lahedad välja, kuid tegemist on kaunistustega, mida ei tehta niisama ilu pärast. Hasartmängusõbrad otsustavad end kaunistada tätoveeringutega peamiselt hea õnne ligi meelitamise jaoks. Vahel on kehakaunistuse taga ka sügavam mõte: elu ise on üks suur õnnemäng. Milline ka poleks tätoveeringu mõte, siin on mõned ideed, mis on kasiinomängurite ja pokkerihaide seas kõige levinumad.

  • Täringu suudlemine – väga levinud tätoveeringu kujutiseks on naise nägu, mis suudleb täringut. Teadupärast toob täringu suudlemine ruletilauas õnne, seega on see tätoveering eriti sümboolne lauamängude austajatele.
  • Kaardimastide tähed ja sümbolid sõrmedel – paljudel mänguritel on aja jooksul kujunenud välja oma lemmikmast või kaardimast, mis on laua taga õnne toonud. Tätoveering ei pea olema sugugi suur. Kui soovid midagi delikaatset, võid tätoveerida sümbolid sõrme küljele, kus näed neid pidevalt.
  • Ristikheinalehed ja täringud – kui tahad enda poole meelitada eriti palju mänguõnne, võib see idee sulle sobida. Miks mitte kaunistada käsivart mõne rohelise ristikheinalehe ja õnnetoovate täringutega, mille numbrid annavad kokku õnnenumbri 7?
  • Kolju ja mängukaardid – selle idee taga võib peituda erinev mõte igaühe jaoks, kuid üks on selge: tätoveering, millel on kolju ja mängukaartide kujutis, näeb välja väga vinge!
  • Leegid ja pokkerižetoonid – pokkerimäng võib olla väga tuline ning samas on ka hasartmängurlus ise nagu “tulega mängimine”. Just selline võib olla idee taolise tätoveeringu taga. Leegi temaatika on kasiinoteemaliste tätoveeringute seas igal juhul väga levinud.
  • Hobuseraud ja täringud – kasiinosõpradele meeldib teha õnnetoovaid tätoveeringuid. Mis oleks rohkem õnnetoov kui hobuseraud? Pealegi säästab see sulle vaeva pidevalt hobuserauda kaasas kanda, kas pole nii? Kui sa usud hobuseraua õnnetoovasse omadusse, tasub mõelda sellisele tätoveeringule.

Milline poleks ka su eelistus, pea meeles, et ka kasiinoteemaline tätoveering peaks kandma endaga sügavamat mõtet. Kui sa oled juhuslik kasiinomängija, ei pruugi sellise temaatikaga kehakaunistus olla sinu jaoks, kuna võid sellest tüdineda. Aga kui sa teenid igapäevast leiba pokkerimänguga, võib olla õnnetoova sõnumiga tätoveering sinu jaoks parim valik.