Spordiennustuse müüdid ja tõde!

Enne kui alustada uue hobiga,  soovime selle kohta teada saada võimalikult palju infot, et vältida ebameeldivaid üllatusi ja olla valmis kõigeks. Sama kehtib ka hasartmängude, sealhulgas spordiennustuste kohta.

Elades infoajastul, kus meil on võimalik leida igasugust infot peaaegu kõige kohta, mis pähe tuleb, on oht, et osa infost on täiesti vale, või valede infokildudega, mis kokkuvõttes muudab saadud info väärtusetuks. Allpool on võimalus tutvuda mõningate müütide ja tõdedega spordiennustuste funktsioneerimise kohta. Saadud info põhjal saad teada, kuidas edukamalt osaleda kihlvedudes ja mida tuleks täiesti kindlasti vältida.

Tõde

  1. Pead valima hoolikalt oma panuste eelarve, et ülejäänud maksekohustused ei kannataks selle pärast. Spordiennustused loetakse hasartmängudeks, mis tähendab seda, et tee sõltuvuseni on kerge tee, kuid säilitades kainet mõistust, võib see muutuda väga kasumlikuks hobiks.
  2. Spordiennustamisega alustamine on lihtne: alustuseks määra enda panuste eelarve, registreeri end bookmaker’ite online keskkonnas, uuri, millised on võimalused võita või kaotada, uuri lisaks lihtsate kihlvedude kohta ning tee oma panus. Nüüd pead vaid ootama tulemust!
  3. Paar korda pead leppima ka kaotusega. Nii see on ja jääb, ning see on täiesti normaalne.
  4. Ka võit tuleb mitmel korral. Kuid pea meeles, et spordiennustus on mõeldud meelelahutuseks ja puhkuseks, mitte raha teenimiseks.

Müüdid

  1. Spordiennustuses on panuste tulemus õnnemäng. Ei! See ei ole päris nii. Õnnemäng on loterii, rulett või mõni muu kasiino- või hasartmäng. Spordiennustused aga ei kuulu sellesse kategooriasse. See on analüütiline ja uurimuslik protsess, millel 99% kordadest ei ole õnnega mingit pistmist.
  2. Selleks, et osaleda kihlveos peab olema matemaatika geenius. Ei! Sellesse protsessi on küll kaasatud matemaatika, kuid geniaalsus ei ole määrav. Piisab sellest, kui sul on teadmised matemaatikas ning oskus analüüsida.
  3. Mida suurem on panus, seda suurem on potentsiaal suuremaks väljamakseks. Selgitame – POTENTSIAAL. Panustades 100 eurot oma lemmikvõistkonna võidule, potentsiaal on võita 500 eurot. Kuid samas on olemas ka risk üldse mitte võita.
  4. Online-ennustused ei ole turvalised. Ka see on müüt! Online-bookmaker keskkonnad on turvalised ning pole tarvis kahelda nende autentsuses. Peab meeles pidama, et punkt uurimistöö kohta on tõene, seega enne kui teed panuse, veendu, et leht on turvaline. Kõige parem on teha koostööd juba tuntud bookmaker’itega, siis ei pea sa enda andmete ja raha turvalisuse pärast muretsema.

 

https://www.optibet.ee/et/kampaaniad/kasiino/?p=739