Spordipanused kihlveokontoris

Hasartsed spordifännid on alati leidnud erinevad viise, kuidas oma lemmikmeeskonnale või sportlastel kaasa elada. Üks neist võimalustest on sõpradega kihlvedude sõlmimine, kuid paljude jaoks on põnevam kihlvedusid sõlmida kasiinos, spordibaaris või internetis. Eestis tehakse panuseid peamiselt viies suuremas kihlveokontoris.

Kihlvedude sõlmijad võib jagada laias laastus kaheks. Ühe sõlmivad kihlvedusid oma lõbuks,  kuid teised uurivad hoolikalt strateegiaid, mis neile võidu tooksid.

Kuidas leida oma kihlveokontor?

Spordipanused võivad ka ühe sündmuse puhul erinevate kihlveokontorite vahel erineda, mistõttu tasub valida, kelle juures oma panuseid teha. Enamasti soovitakse jääda selle kihlveokontori teenuste juurde, kellega on siiani olnud positiivne koostöö – õigeaegne võitude väljamakse, hea lepingutasu ning kihlveokontori populaarsus ja usaldusväärsus. Arvestatakse nii intrenetist leitud info kui ka tuttavatelt kuulduga. Enamasti proovitakse erinevaid kohti, kuni leitakse endale sobivaim.

Panused

Paljud kihlveoportaalid peavad blogisid, mis annavad nõu selle kohta, kuidas panuseid panna ning edukamalt kihlvedusid sõlmida. Enne osalemist soovitame hoolikalt mõelda, millisele spordialale panuseid teha või kas koefitsient on panust väärt. Samuti soovitame mõelda ka sellele, kui suure summa olete nõus sedasorti meelelahutusele panustama, sest kihlveod kuuluvad ikkagi hasartmängude alla.

 

Mängimise alustamiseks on vaja vaid natuke aega ja raha. Kihlveokontoris tuleb avada konto, kanda kontole raha, leida sobiv mäng, valida koefitsient ja teha panus. Siis jääb üle vaid mängu lõppu oodata ning võit välja võtta. Kui sel korral ei vea, hinga rahulikult sisse-välja ja looda, et järgmine kord läheb õnneks!