Uus mäng Renegades

Naiseliku jõuga slotimäng Renegades on mängumaailmas vast ainus kord, mil viis täiesti erinevat naist on ühte mängu kokku pandud. Mängijatele pakub see täiesti uut kogemust mitte ainult oma ebatavaliste karakterite, vaid ka disainiga. Kujunduses on rullikuid ja read ühendatud, sulatades sümbolid kokku ning luues tugevamaid sümboleid, mis pakuvad suuremaid võite ning suurendavad võimalust oma mäng edukalt lõpetada.

Sümbolite tähenduste mõistmine aitab ka mängu olemusest aru saada ning mõista, miks jaoutvad võidud nii ja mitte teisiti. Samas ei tohi unustada, et õnnemängudel sõltub võit siiski juhusest, mistõttu ei too suurt võitu koju muu kui ainult suur vedamine.

Mängust
Mängus Renegades on viis rullikut kolmes reas ning 243 võimalust ehk panuseliini, kuidas võit koju tuua. Mängu peamised sümbolid on viis eriliste võimetega naist eri maailmadest, kes määravad palju ning igal neist on oma kindel väärtus. Sõltumata saadud scatter sümbolitest, saate neist alati 8 tasuta spinni ning igal korral on peategelane üks naistest – küll te mõistate, kui näete.

Boonusrežiimis muudetakse kõik erinevad naised üheks, luues eriti võimsa sümboli.
Mängu arvustajad annavad selle kohta erinevaid hinnanguid – eks ole ka mängukogemus igal ühel erinev. Kõige parem ongi mänguga ise tutvuda, kuna igaüks võib mängida ka selle tasuta versiooni. Mäng on võrdlemisi uus, see avaldati möödunud aasta novembris. Seetõttu seda täiendatakse veel kindlasti vastavalt mängijate soovitustele.

Tihti pakuvadki slotimängude loojad mängudest uuendatud versioone, nagu me teame seda juba Book of Ra näitel.

Strateegiad
Paljud hasartmängude ning ka slotimängude mängijad on veendunud, et võitmiseks on võimalik leida mõni strateegia. Võime rahustada – online slotimängude, sealhulgas Renegades’i õnn peitub… teie saatuses! Just nii – ühtegi retsepti jackpoti võitmiseks pole, mistõttu soovitame rõõmustada iga võidu üle. Kui teil on kasiinost väljudes natukenegi rohkem raha, kui sinna sisenedes, oletegi võitja.